INTEZO - zateplování staveb, fasádní obklady, tepelná izolace,sekční garážová vrata

intezo.info

 

Hlavní nabídka

Zateplování staveb
Foukaná izolace
Jak se to dělá
Fasádní obklady
Sádrokartony
Střešní okna
WOLF - akustické systémy
Diagnostika konstrukcí
Fotogalerie
Tepelně-technické výpočty
Výstavy

Další možnosti

Kontakty
Registrace
Kontaktujte nás
Vyhledávání
Mapa webu
Textová verze stránek
Homepage

Anketa

Jak jste nás našli?
google.com
18%
seznam.cz
18%
centrum.cza
32%
atlas.cz
15%
jinak
17%
Celkem hlasů: 24522
Wednesday 07/15/20
Svátek má Jindřich

Nejnovější dokumenty

Diagnostika stavebních konstrukcí
Zvukově izolační desky WOLF
Climatizer v praxi
Sádrokartony
Odvětraná fasáda Vinyl siding

Důležité kontakty

Climatizer Plus:
+420 603 428 330
intezo@post.cz
Sádrokartonové konstrukce:
+420 777 316 919
pavel.moj@email.cz
Zateplování staveb:
596 123 939
intezo@post.cz
 Obklady a zednické práce

 Tesařství a pokrývačství

Předpověď počasí

Odvětrané fasády

S rostoucími náklady na topení stoupá zájem o dodatečné izolování staveb.Provětrané fasády jsou jednou z možností vnějšího zateplení budov. Jsou vhodné pro dodatečné zateplení malých rodinných domků, chat, hal i občanské vybavenosti a při rekonstrukci starších budov. Pro nekontaktní zateplení je charakteristické upevnění tepelné izolace k dřevěnému nebo kovovému nosnému roštu.  Podstatnou je zde vzduchová mezera, která většinou vzniká mezi zateplením a finální úpravou zateplovacího systému /např.Vinyl Siding/. Jedná se o prostor se záměrně vytvořeným přirozeným odvětráním do exteriéru.

Odvětraný fasádní systém Climatizer Plus – Vinyl Siding je zateplovací systém certifikovaný pod číslem C1-97-0184. Základní předností odvětraného systému je jeho vysoká trvanlivost a odolnost vůči klimatickým a mechanickým podmínkám, ve spojení s tepenou izolací Climatizer Plus poskytuje dostatečné zateplení s výbornými parametry, přičemž dokonalé odvětrání systému brání kondenzaci vlhkosti v obvodovém zdivu. Montáž systému je velmi jednoduchá a obklad nepotřebuje prakticky žádnou údržbu přičemž má dlouholetou životnost. Zkušenosti s odvětraným zateplovacím systémem při použití obkladových lamel Vinyl Siding je více než 40 let. Odvětraný zateplovací fasádní systém Climatizer Plus – Vinyl Siding odpovídá požadavkům ISO 9002.

Odvětraný fasádní obkladový systém je montován v několika na sebe navazujících vrstvách. Jako první je zhotoven nosný rošt, který je kotven do nosné konstrukce obvodového zdiva. Ve standartním provedení je rozteč nosného roštu přizpůsobená šířce izolace, tloušťka izolační vrstvy se pohybuje převážně v rozmezí 5 - 15 cm podle charakteru stávající konstrukce zdiva a provedeného tepelně – technického výpočtu. Na vyrovnaný a zaizolovaný nosný rošt se připevní pomocný /odvětrací/ rošt o osové vzdálenosti do 40 cm, na který je montován obkladový lamelový materiál Vinyl Siding. Pro jednotlivé detaily fasády je vypracován přesný technologický postup použití široké škály ukončovacích profilů, které zajišťují nejen dokonalou funkci celého systému, ale i perfektní vzhled povrchu fasády. Na přání zákazníka je možné plochy stěn rozčlenit do jednotlivých celků, které je možno opticky odlišit použitím různých barev nebo směrů obkladových lamel popř.kombinací různých barev ukončovacích prvků.

Fotografie

Fotogalerie 4 Fotogalerie 5 Fotogalerie 6 Fotogalerie 7 škola jablunkov-Návsí Fotogalerie 2

Soubory ke stažení

Ceník - zateplování staveb (velikost: 25kB, typ: PDF)

Kontakty

INTEZO - zateplování a akustika staveb

Telefon: 596 123 939 , 603 428 330 , 777 316 919
Fax: 596 123 938
E-mail: intezo@post.cz
WWW: www.intezo.info
Ulice: Ruská 43
Město: Ostrava - Vítkovice
PSČ: 703 00
IČO: 12470554

INTEZO - foukaná izolace *** fasádní obklady *** tepelná izolace *** akustika staveb