Sádrokartonové konstrukce


Stavební firma INTEZO je certifikovaná na montáž konstrukcí suché výstavby včetně konstrukcí protipožárních, provádí montáže sádrokartonových konstrukcí, zejména se jedná o půdní vestavby,interiéry dřevostaveb, půdní nástavby,podhledy a příčky.

Při realizaci používáme kvalitní sádrokartony od známých výrobců Knauf a Rigips.

Zároveň s realizací půdní nástavby nebo půdní vestavby můžeme provést zateplení půdních prostor, úpravy a výměny krovů, montáže střešních oken, instalaci půdních schodů, montáže minerálních podhledů.

Naši pracovníci jsou pravidelně školeni pro práci se sádrokartonem.

V rámci komplexní realizace zajišťujeme dodávky podlah, vytápění, vodoinstalace, elektroinstalace, sanitárního vybavení, nátěrů, maleb a povrchových úprav stěn a také protipožární a protiplísňové nástřiky.


Sádrokarton umožňuje levně, rychle a kvalitně měnit prostory v interiéru bytu nebo kanceláře.


Sádrokarton je lehký a tak je možné použít ho i tam, kde by klasické zdící materiály nebo beton statiku budovy příliš zatěžovaly.

Sádrokarton se používá jako nejvhodnější materiál pro řešení prostoru interiérů. Sádrokarton lze využít v širokém spektru, jak při rekonstrukci starého bytu, tak v novostavbách.

Materiál, ze kterého je sádrokarton vyrobený, je lehký, snadno manipulovatelný, a proto se z něj dá snadno a rychle stavět. Sádrokarton tak přispívá k tepelné pohodě člověka a zlepšuje zvukovou izolaci.

 

Hledáte spolehlivého dodavatele vaší půdní vestavby nebo půdní nástavby?
Máme bohaté zkušenosti a vybereme pro Vás to nejlepší a nejkvalitnější řešení.